Souhlas se zpracováním osobních údajů / Informace o zpracování osobních údajů

Pokud nám poskytnete informace požadované zdravotním dotazníkem, který je přílohou tohoto dokumentu, a udělíte nám svůj výslovný souhlas se zpracováním v něm uvedených informací, které mohou mít i charakter údajů o Vašem zdravotním stavu, budeme tyto Vaše osobní údaje zpracovávat. Účelem tohoto zpracování Vašich osobních údajů bude výlučně doporučení vhodného pojištění pro Vaši osobu. Udělený souhlas můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím e-mailového nebo telefonního kontaktu uvedeného níže. Případným odvoláním tohoto souhlasu nebude dotčena zákonnost zpracování Vašich osobních údajů založená na tomto souhlasu před jeho odvoláním.

Kdo jsme

  • HN logo modre
     
  • logo iDNES.cz RGB
     
  • logo FONDSHOP 2
     
  • logo profi pf

Práce ve VHI  


Naším posláním je něco víc, než jen prodávat vhodné finanční produkty klientům. Naším posláním je pomáhat lidem budovat jejich vlastní finanční svobodu. Tedy svobodu při rozhodování o věcech, které se týkají kvality našeho života, jako kdy odejdu do penze a co v ní budu dělat. Vybudovat si takovou svobodu není otázkou jednoho setkání, ale dlouhodobé poctivé práce vás i vašeho finančního poradce.

Naši poradci jsou zpravidla zkušení profesionálové, kteří s námi sdílí naše poslání a naše hodnoty. Jejich cesty většinou začínaly ve velkých finančních institucích a poradenských sítích. Nakonec však udělali rozhodující krok své kariéry a zvolili si nezávislost jako jedinou správnou cestu pro sebe a pro své klienty.

Specializujeme se pouze na investice a finanční plánování. Věříme, že díky naší specializaci dokážeme v tomto oboru našim partnerům poskytovat ty nejlepší možné nástroje a vzdělání, aby Vás dokázali správně vést k Vašim dlouhodobým cílům.

O nás

Společnost Viktor Hostinský Investments byla založena v roce 2007 s jedinou myšlenkou – dávat lidem finanční svobodu. Tedy pomáhat lidem budovat a spravovat jejich finanční rezervy tak, aby jim zajistily doživotní stabilní příjem.

Začínali jsme s minimálním kapitálem, ale maximálním nadšením. Peníze jsme nikdy nebrali jako cíl našeho podnikání, nýbrž jeho výsledek. Za posledních 5 let svého působení jsme otevřeli investiční účty více než 3 tisícům investorů, kterým pomáháme zhodnocovat majetek v hodnotě přesahující jednu miliardu korun. Spolupracuje s námi přes 200 finančních poradců, kterým poskytujeme komplexní poradenskou platformu s nástroji pro investiční poradenství a zprostředkování.

Přesto, že naše firma roste, zůstáváme věrní našim původním hodnotám a investičním zásadám. A protože nejsme majetkově ani jinak propojeni s žádnou finanční institucí, umožňujeme poradcům poskytovat skutečně objektivní poradenství. Naše otevřená architektura umožňuje našim klientům přístup k tisícům investičních nástrojů, spravovaných stovkami renomovaných investičních správců. Vedle běžně rozšířeného provizního modelu, nabízíme i honorovaný model spolupráce mezi poradcem a klientem, kde je zajištěná 100%-ní nezávislost navrhovaných doporučení a kde si může být klient jist, že s ním sedíme vždy na stejné straně stolu.

 

Děkujeme, že jste navštívili naše stránky. Rádi s Vámi navážeme bližší kontakt a odpovíme na Vaše konkrétní otázky. A nemusíte se bát, veškerá komunikace probíhá diskrétně. Můžete nás kontaktovat na:

emailu:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

telefonu: +420 728 267 527 (mezi 9 - 16 hod.)

 

 

Další články...