O nás

Společnost Viktor Hostinský Investments byla založena v roce 2007 s jedinou myšlenkou – dávat lidem finanční svobodu. Tedy pomáhat lidem budovat a spravovat jejich finanční rezervy tak, aby jim zajistily doživotní stabilní příjem.

Začínali jsme s minimálním kapitálem, ale maximálním nadšením. Peníze jsme nikdy nebrali jako cíl našeho podnikání, nýbrž jeho výsledek. Za posledních 5 let svého působení jsme otevřeli investiční účty více než 3 tisícům investorů, kterým pomáháme zhodnocovat majetek v hodnotě přesahující jednu miliardu korun. Spolupracuje s námi přes 200 finančních poradců, kterým poskytujeme komplexní poradenskou platformu s nástroji pro investiční poradenství a zprostředkování.

Přesto, že naše firma roste, zůstáváme věrní našim původním hodnotám a investičním zásadám. A protože nejsme majetkově ani jinak propojeni s žádnou finanční institucí, umožňujeme poradcům poskytovat skutečně objektivní poradenství. Naše otevřená architektura umožňuje našim klientům přístup k tisícům investičních nástrojů, spravovaných stovkami renomovaných investičních správců. Vedle běžně rozšířeného provizního modelu, nabízíme i honorovaný model spolupráce mezi poradcem a klientem, kde je zajištěná 100%-ní nezávislost navrhovaných doporučení a kde si může být klient jist, že s ním sedíme vždy na stejné straně stolu.